Trabzon Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

’’Çıkarmadan Tedavi Oluyorum’’ Projesi ile kanser hastalarına kolaylık sağlayan P-shirt tasarlandı

UMUT VE YAŞAM DERNEĞİ’NİN BAŞLATTIĞI PROJE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLANDI. DESTEK SAĞLANAN PROJELERE AİT PROTOKOL İMZA TÖRENİ TRABZON VALİSİ İSMAİL USTAOĞLU’NUN BAŞKANLIĞINDA, UMUT VE YAŞAM DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI DR.NİMET BAKİ,İL SİVİL TOPLUMLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ YUNUS KARAMAN VE İLGİLİ DERNEK YÖNETİCİLERİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
’’Çıkarmadan Tedavi Oluyorum’’ Projesi ile kanser hastalarına kolaylık sağlayan P-shirt tasarlandı
111 views
01 Aralık 2021 - 13:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Umut ve Yaşam Derneği’nin başlattığı proje İçişleri Bakanlığı tarafından onaylandı. Destek sağlanan projelere ait protokol imza töreni Trabzon valisi İsmail Ustaoğlu’nun başkanlığında, Umut ve Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nimet Baki, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Yunus Karaman ve ilgili dernek yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Umut ve Yaşam Derneği Yönetim kurulu başkanı Dr. Nimet Baki, ilk etapta 400 hastanın ihtiyacını karşılayacak şekilde projeye başladıklarını belirterek “Umut ve Yaşam Derneği olarak ‘Çıkarmadan Tedavi Oluyorum’ isimli projemiz onkoloji tedavisi gören port ve katater kullanan çocuklarımıza ve tedavi alan Meme kanser hastalarına büyük kolaylık sağlayacak özel tasarlanmış P-shirtlerin hastanede kullanımının sağlanmasını amaçlayan projemizin onaylanmasının mutluluğunu yaşıyoruz. İlk etapta 400 hastamızın ihtiyacını karşılayacak şekilde projemize başladık. Onkoloji tedavisi alan çocuklarımıza ve yetişkinlerimize büyük kolaylık sağlayan P-Shirtler artık bütün kanser hastalarına daha kolay ulaşacak. Proje başlangıcından beri Türkiye’de bulunan temsilciliklerimiz tarafından illerdeki onkoloji servislerinde tedavisi devam eden toplamda 300 hastaya ulaştırdık. Proje kapsamında onkoloji tedavisi alan port ve kateter kullanan çocuk ve yetişkin kanser hastalarına göre tasarlanmış, Tedavi sırasında üstlerini çıkarmadan tasarlanan P-Shirtlerle kolayca damar yollarından ilaçlarını alabilecekler. Umut ve Yaşam Derneği Mersin temsilcisi Çağla Acar tarafından tasarlanan ve Oncowear olarak markalaşan P-Shirtler bu proje kapsamında üretilip ülkenin her yerinden talep eden kanser hastalarına ücretsiz olarak gönderiliyor” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.