Trabzon Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Fatih Erbakan: “Rövanş alma, intikam alma derdinde olanlar var”

YENİDEN FERAH PARTİSİ GENEL BAŞKANI DR. FATİH ERBAKAN, MİLLETE YAPACAĞI HİZMETİ DÜŞÜNMEYİP RÖVANŞ ALMA, İNTİKAM ALMA DERDİNDE OLAN MUHALEFET PARTİLERİNİN OLDUĞUNU BELİRTEREK, “AYASOFYA’NIN CAMİ OLMASINI HAZMEDEMEYENLER VAR. GELDİĞİMİZ ZAMAN TEKRARDAN AYASOFYA’YI MÜZEYE DÖNÜŞTÜRECEĞİZ DİYEMİYORLAR AMA KONUŞMASINDA SIRADAKİ CÜMLENİN O OLDUĞU BELLİ. BU YANLIŞ OLDU MÜZE OLMASI GEREKİRDİ DİYOR GELDİĞİ ZAMAN AYASOFYA’YI TEKRAR MÜZEYE ÇEVİRECEK. GELİR GELMEZ İSTANBUL SÖZLEŞMESİNE GERİ DÖNECEĞİZ DİYENLER VAR. İSTANBUL SÖZLEŞMESİ BENİM ESERİM BU ESERİMLE GURUR DUYUYORUM DİYENLER VAR. BUNLARI GETİRDİĞİNİZ ZAMAN BUGÜNKÜNDEN DAHA İYİ BİR TABLO OLMAYACAK” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Fatih Erbakan: “Rövanş alma, intikam alma derdinde olanlar var”
129 views
21 Kasım 2021 - 17:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, millete yapacağı hizmeti düşünmeyip rövanş alma, intikam alma derdinde olan muhalefet partilerinin olduğunu belirterek, “Ayasofya’nın cami olmasını hazmedemeyenler var. Geldiğimiz zaman tekrardan Ayasofya’yı müzeye dönüştüreceğiz diyemiyorlar ama konuşmasında sıradaki cümlenin o olduğu belli. Bu yanlış oldu müze olması gerekirdi diyor geldiği zaman Ayasofya’yı tekrar müzeye çevirecek. Gelir gelmez İstanbul Sözleşmesine geri döneceğiz diyenler var. İstanbul Sözleşmesi benim eserim bu eserimle gurur duyuyorum diyenler var. Bunları getirdiğiniz zaman bugünkünden daha iyi bir tablo olmayacak” dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde partisince düzenlenen Başmüşait Toplantısına katıldı. Bir bölümü basına açık olarak gerçekleşen toplantıda konuşan Erbakan, “Önemli bir soru var. Bu mevcut iktidar gidecekte yerine ne gelecek. Şuandaki asıl meselemiz bu. Yağmurdan kaçarken doluya mı tutulacağız, yoksa ferasetle hareket edip doğru bir seçim mi yapacağız. Her gün, her akşam gazetelerde, televizyonlarda cilalanan, parlatılan havası ve parası çok olan bir takım malum muhalefet partilerini mi seçeceğiz bu muhalefet partilerini seçersek bu mevcut durumdan daha iyi bir noktaya gelir miyiz? Elbette hayır. Bu havası ve parası çok olan muhalefet partilerinden akşamları televizyonda görmeye alışık olduğunuz malum muhalefet partilerinden bu ülkeye, bu millete bir hayır gelmesi mümkün değil. Çünkü bu malum muhalefetin içerisinde 28 Şubat olayları sırasında tanklara selam duranlar var. Bunlar iktidara gelseler bu ülkeye bu millete ne verecek. Türkiye’yi bugün 10 seneden uzun bir zamandan beri saplandığımız Suriye bataklığına saplayanlar var. Ekonomi bakanı oldukları dönemde yıllık ortalama 35 milyar dolar borç faizi ödeyenler var. Borç ve faiz ekonomisinden bu ülkeyi bunlar mı kurtaracaklar. Şimdi sorulduğunda bugünde geldiğim zaman daha düşük faizle daha uzun vadeli borç alacağım. Borç alacağım düşük faizle uzun vadeli borçla diğer borçları kapatacağım söylediği bu. Kendisi Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı olduğu zamanda yılda ortalama 35 milyar dolar borç faizi ödemiş” diye konuştu.

“Ayasofya’nın cami olmasını hazmedemeyenler var”

Millete yapacağı hizmeti düşünmeyip rövanş alma, intikam alma derdinde olan muhalefet partilerinin olduğunu kaydeden Erbakan, “Ayasofya’nın cami olmasını hazmedemeyenler var. Geldiğimiz zaman tekrardan Ayasofya’yı müzeye dönüştüreceğiz diyemiyorlar ama konuşmasında sıradaki cümlenin o olduğu belli. Bu yanlış oldu müze olması gerekirdi diyor geldiği zaman Ayasofya’yı tekrar müzeye çevirecek. Gelir gelmez İstanbul Sözleşmesine geri döneceğiz diyenler var. İstanbul Sözleşmesi benim eserim bu eserimle gurur duyuyorum diyenler var. Bunları getirdiğiniz zaman bugünkünden daha iyi bir tablo olmayacak. Şu zihniyeti, şu geçmişe sahip olan muhalefetle bu ülkeye bu millete bu İslam alemine Allah aşkına ne hayır gelir. Millete yapacağı hizmeti düşünmeyip rövanş alma, intikam alma derdinde olanlar var. Bu mevcut iktidar 20 senedir çok imkanlar elde etti etrafındakileri ihya etti birazda biz gelelim de biz ticaretimizi düzeltelim zihniyetinde olanlar var. İsim ve parti vermeye gerek yok. Laiklik kelimesini din düşmanlığı olarak görüp gelip din düşmanlığı olarak aynen 28 Şubat’ta olduğu gibi uygulamak isteyenler var. Öyleyse biz feraset sahibi insanlar olarak yağmurdan kaçarken doluya tutulamayız. 52 senelik geçmişimizde de ispat olduğu gibi bundan sonra da yeni dönemde de kurtuluş ancak milli görüş iktidarına bağlıdır” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.