Trabzon Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Esnafa pandemi tedbirleri uyarısı

PANDEMİDE YÜKSEK RİSKLİ İLLERE YÖNELİK İÇİŞLERİ BAKANLIĞI GENELGESİNİN ARDINDAN BAŞLATILAN DİNAMİK DENETİM SÜRECİ KAPSAMINDA, TRABZON ESNAF VE SANATKÂRLAR ODALARI BİRLİĞİ (TESOB) KOORDİNASYONUNDA TÜM İLÇELERDEKİ ESNAF ODALARI, ÜYELERİNİ ZİYARET EDEREK ALINMASI GEREKEN TEDBİRLER KONUSUNDA BİLGİLENDİRMEDE BULUNUYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Esnafa pandemi tedbirleri uyarısı
196 views
11 Mart 2021 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Pandemide yüksek riskli illere yönelik İçişleri Bakanlığı genelgesinin ardından başlatılan dinamik denetim süreci kapsamında, Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) koordinasyonunda tüm ilçelerdeki esnaf odaları, üyelerini ziyaret ederek alınması gereken tedbirler konusunda bilgilendirmede bulunuyor.

TESOB Başkanı Metin Kara, İçişleri Bakanlığı genelgesi uyarınca Trabzon Valiliği’nde gerçekleştirilen toplantının ardından tüm esnaf ve sanatkâr odalarının organize olduğunu belirterek, “TESOB koordinasyonunda her oda kendi üyelerine yönelik bilgilendirme ve bilinçlendirme ziyaretleri gerçekleştiriyor. Alınması gereken tedbirler bir kez daha hatırlatılıyor ve eksikler tespit edilerek düzeltilmesi isteniyor” dedi.

Pandemi sürecinden en fazla esnaf ve sanatkârın zarar gördüğünü belirten TESOB Başkanı Metin Kara, “Normalleşme adımları birçok ilde uygulanmaya koyuldu ancak yüksek riskli statüde olan Trabzon’da hala birçok sektör tam kapasiteyle hizmet veremiyor. Başta esnaf ve sanatkârlarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımızdan, hızla normalleşme adımlarının atılması için pandemi kurallarına uymalarını rica ediyoruz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.